Niebieskie-Lata-w-Lodzi

Od dawna chciałem, żeby “Głosy w mojej głowie” ukazały się na papierze. Na co dzień preferuję publikowanie komiksów w necie (bo szybki feedback, interakcja z czytelnikami, dostęp do szerszej publiczności itd.), ale zebranie moich wypocin i umieszczenie ich w fizycznym przedmiocie sprawia, że wydają mi się bardziej realne. Jeżeli serwer kiedyś padnie, albo cały internet trafi szlag, a po nuklearnej apokalipsie z ludzkiej cywilizacji zostaną tylko zgliszcza, ktoś kiedyś będzie mógł natrafić na nadpaloną i przegniłą książkę z moimi obrazkami. Znajduję komfort w tej myśli.

W każdym razie, już za miesiąc niebieskie paski “Głosów w mojej głowie” ukażą się w zbiorczym albumie zaskakująco zatytułowanym “Niebieskie lata”, wydanym przez koszulkę.tv. Ten komiks to 128 stron w formacie DL ze śmiesznymi obrazkami, które znacie i lubicie a także zupełnie nowymi, których jeszcze nie znacie, ale mam nadzieję, że polubicie. Oraz ze stronami z mojego szkicownika i moim zdjęciem. Naprawdę warto!

Premiera na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, który odbędzie się w dniach 3-5.10.2014. Komiks będzie można też zamówić na stronie koszulka.tv

Share